Home » Atmosferik Hava Filtrasyonu » Hava Temizleyiciler

Hava Temizleyiciler

30 yılı aşan hava filtrasyonu tecrübesinin bir ürünü olan Mia Air ailesi hava temizleyiciler, filtrasyon teknolojisinin geldiği son noktayı sizlere sunmaktadır. Mia Air, sağlıklı yaşam sürmeniz için gerekli iç ortam hava kalitesi sunar.
Mia Air Ailesi2

Hayatımızın %90’ını geçirdiğimiz iç ortamlar, dış ortamlara göre 10 kat daha kirlidir. Beraberinde sağlık problemlerini getiren bu durum yaşam kalitemizi düşürür. Havadaki kirleticileri temizlemek için tasarladığımız Mia Air Hava Temizleyiciler havada bulunan ultra ince partikülleri % 99,99-99,9999 oranında hapsederek ortama temiz hava sağlamaktadır.

Mia Air içinde bulunan dünya lideri aktif karbon filtresi ile havadaki kimyasal kirleticileri (VOC) hapsederek çağımızın hava kirliliğinden kaynaklı ve giderek artan sağlık problemlerine yakalanma riskinizi azaltır. Etkin filtrasyon yetenekleri ile ön plana çıkan Mia Air HEPA ve ULPA filtreler, uzun filtre ömürleri ile sınıfının en iyisidir.

Mia Air, üzerinde bulunan pratik panel tasarımı ile manuel, uzaktan erişim için ise mobil uygulamasıyla hem sizin hem de sevdiklerinizin ortam havasını en kolay şekilde kontrol etmenizi sağlar. Minimum karbon ayak izine sahip Mia Air ürün ailesi, enerji verimli ve çevre dostudur. Anti-alerjik yapısı ECARF sertifikası ile belgelenmiştir. Her yaş grubunun güvenliği dikkate alınarak yapılan tasarımı ve yanmaz ABS gövde yapısı ile Mia Air, CE güvenlik sertifikası ve Energy Star sertifikalarına da sahiptir.

Mia Air ürün ailesiyle ilgili daha fazla bilgi almak için soldaki panelden broşürlerimize ulaşabilirsiniz ya da www.miaair.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bölge Satış Müdürleri

Ülkü Nur ÇOL
T:+90 212 211 55 00
M:+90 530 547 66 50
ulku.col@mikropor.com
Eray Kızılcıkoğlu
T:+90 312 267 07 00
M:+90 533 612 55 59
eray.kizilcikoglu@mikropor.com

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?